СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИТЕ – I ЕТАП

1. Паралелка със специалност:                        „Компютърна графика“
 № Имена
1 Натали Б. П.
2 Вяра Р. И.
3 Елина Г. К.
4 Виктория Р. И.
5 Даниел Н. П.
6 Денислав И. Я.
7 Петя П. Х.
8 Никола Т. С.
9 Катерина К. К.
10 Ивет И. А.
11 Моника М. П.
12 Мария С. Т.
13 Мирослава Ю. Г.
14 Кристияна И. А.
15 Дейвид М.
16 Маринела Х. М.
17 Катерина Е. И.
18 Дейвид Д. Т.
19 Алексей Х. Н.
20 Каролин-Ивет Л. В.
21 Виктория В. Ц.
22 Нели К. В.
23 Габриела Б. Б.
24 Аделина А. К.
25 Андреа Р. П.
26 Валентина В. С.
2. Паралелка със специалност:                  „Електрически превозни средства“
 № Имена
1 Калина К. Т.
2 Дарин В. Г.
3 Алекс О. А.
4 Мирослав К. С.
5 Весислав В. М.
6 Илиян И. М.
7 Стефан Ц. П.
8 Благовест Ч. П.
9 Антоан А. Т.
10 Радослава И. Й.
11 Александър П. А.
12 Димитър Л. К.
13 Виктор К. М.
14 Деян Т. М.
15 Христомир Х. Т.
16 Божидар Л. Р.
17 Ивелин Н. И
18 Гергана Д. М.
19 Самуил Р. Н.
20 Даниел Я. П.
21 Радостина К. С.
22 Николай М. Г.
23 Раян К. Р.
24 Калоян Н. Г.
25 Любослав Н. Н.
26 Константин Л. Г.
3. Паралелка със специалности:                              „Икономика и мениджмънт“ и „Кетъринг“
„Икономика и мениджмънт“
 № Имена
1 Лилия В. С.
2 Александра В. Д.
3 Евгения Л. Л.
4 Кристина Е. М.
5 Виктория В. П.
6 Свилена И. С.
7 Ива М. В.
8 Симона П. Ц.
9 Ивайла И. К.
10 Далия А. П.
11 Валерия А. Б.
12 Мириям Р. Р.
13 Михаела И. Л.
„Кетъринг“
 № Имена
14 Валдимир К. К.
15 Калина Б. К.
16 Петя П. Л.
17 Мария С. Б.
18 Мария С. Г.
19 Развигор В. Щ.
20 Виктория Р. Г.
21 Марая Г. Г.
22 Радослава С. С.
23 Синтия Л. С.
24 Анелия Р. В.
25 Анна К. Ф.
26 Борислава Б. Б.
4. Паралелка със специалност:              „Компютърна техника и технологии“
 № Имена
1 Ивайло К. И.
2 Живко Ц. М.
3 Михаил Р. Б.
4 Денис В. П.
5 Йордан К. Г.
6 Християн И. С.
7 Андрей М. С.
8 Георги С. Ц.
9 Теодора К. К.
10 Денис Б. Н.
11 Йоан П. В.
12 Максим А. Д.
13 Дария К. Д.
14 Елеонора Е. Н.
15 Павлин Н. Г.
16 Емил Д. П.
17 Георги Д. Й.
18 Рая И. К.
19 Антон Г. М.
20 Александра И. И.
21 Дариа Е. Л.
22 Борис М. И.
23 Божидар М. И.
24 Виктор Н. Л.
25 Йордан Й. С.
26 Денислав К. П.
5. Паралелка със специалност:                           „Охранителна техника и системи за сигурност“
 № Имена
1 Теодор К. К.
2 Деян Н. М.
3 Борис С. Б.
4 Атанас С. С.
5 Николай Н. П.
6 Борислав Н. Й.
7 Ивайло Ю. Т.
8 Любомир Г. М.
9 Стилиян С. С.
10 Адриан М. А.
11 Антоан Е. Х.
12 Методи С. К.
13 Ерик П. С.
14 Никита А. К.
15 Максим Ч. С.
16 Мартин Р. Г.
17 Петьо И. М.
18 Александър Г. Т.
19 Илиян В. А
20 Виолета С. А.

Leave a Comment