Постижения


 

Ученици спечелили призови места в национални или международни състезания, олимпиади, конкурси през учебната 2018/2019 година

 

Елица Росенова Борисова, XII клас – резултат отличен 5,80 на Национален кръг на олимпиадата по история и цивилизация; 85 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България

Денис Анелиева Маринова, XII клас – грамота за участие в Национален кръг на олимпиадата по география и икономика

Алекс Емилов Трайков, Х клас – грамота за участие в Национален кръг на олимпиадата по география и икономика

Мариана Георгиева, XI клас – трето място в Международен конкурс “Next deneration vol.13” на Банк Аустрия; трето място в конкурс „Работилница за репортери 2019“ с награда стаж в телевизия Bulgaria ON Air, стаж в 360 Creative Bulgaria и заснемане на 360 градусов репортаж, гостуване в Нова телевизия и bTV, посланик на община Своге и и посланик на област София, организатор на конкурса Еспресо Медия; представяне на ПГ „В. Пеев“ на XXII Международен панаир на учебните фирми „Млад предприемач“- Пловдив 2019

Йоана Цветанова, XI клас – трето място в Международен конкурс “Next deneration vol.13” на Банк Аустрия; участие в конкурс „Работилница за репортери 2019“ с награда стаж в телевизия Bulgaria ON Air, стаж в 360 Creative Bulgaria и заснемане на 360 градусов репортаж, гостуване в Нова телевизия и bTV, посланик на община Своге, организатор на конкурса Еспресо Медия; представяне на ПГ „В. Пеев“ на XXII Международен панаир на учебните фирми „Млад предприемач“- Пловдив 2019

Любомира Симеонова, XI клас – трето място в Международен конкурс “Next deneration vol.13” на Банк Аустрия; представяне на ПГ „В. Пеев“ на XXII Международен панаир на учебните фирми „Млад предприемач“- Пловдив 2019

Антония Иванова, XI клас – трето място в Международен конкурс “Next deneration vol.13” на Банк Аустрия;

Деян Тотин, VIII клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България

Божидар Колев, IX клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България

Адриян Александров, IX клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България

Ивайло Павлов, IX клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България и участие в Национален кръг на състезанието

Мира Порязова, IX клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България и участие в Национален кръг на състезанието

Венислав Николов, IX клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България

Катрин Йорданова, XII клас – 90 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България и участие в Национален кръг на състезанието

Кристиян Петков, XII клас – 82,5 точки на училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България и участие в Национален кръг на състезанието

Александър Янев, VIII клас – второ място в кулинарен конкурс „Празници на хляба“ организиран от община Своге

Иван Иванов, Х клас – статуетка и парична награда от фотоконкурс „Цветно Приморско“ организиран от община Приморско

Виктория Петрова, IX клас – първо място в конкурса „Мисия Будител“, организиран от Областната администрация на Софийска област

Биляна Емилова, IX клас – трето място в конкурс за есе организиран от Национална браншова организация за електромобилност ИКЕМ, АЕЦ Козлодуй и община Козлодуй

Стилиян Стоичков, VIII клас – златен медал от Международния турнир по олимпийско таекуондо „Dupnitsa Open“; бронзов медал от Международния турнир по олимпийско таекуондо „Hereya Trophy“ – София; бронзов медал от турнир по олимпийско таекуондо „6th Sofia Open“

Владислав Петков, XII клас – златен медал от Международния турнир по олимпийско таекуондо „Dupnitsa Open“;  златен медал от международния турнир по олимпийско таекуондо “ 2nd Condor Cup “ – гр. София

Алек Бонев, XII клас – първо място в маратон по колоездене на „TRI STRANE KOPAONIKA“ – Сърбия; първо място в балканско първенство по колоездене

 

Трето място за ПГ „Велизар Пеев“ в Национално музикално-художествено състезание на английски език към Асоциацията на Кеймбридж училищата в България; участници:

Габриела Конева, Х клас – вокал

Христина Манолова, XI клас – вокал

Венелин Николов, IX – вокал

Марио Маринов – пиано

Мариана Георгиева – видео заснемане

Иван Иванов – фотограф