Първо класиране


Специалност „Компютърна графика“
Вх. № Име Презиме Фамилия Желание
1 2301426 АЛЕКСАНДРА КРАСИМИРОВА СТОЯНОВА 1
2 2300597 ВИКТОРИЯ ИВАЙЛОВА ИЛИЕВА 1
3 2301436 СЛАВИНА АНДРЕЕВА МАРКОВА 1
4 2302023 ЕКАТЕРИНА КОНСТАНТИНОВА КОНОВА 1
5 2301486 АЛЕКСАНДЪР НИКОЛАЕВ ГЪЛЪБОВ 1
6 2300035 ТЕОДОРА ТЕОДОРОВА ПАВЛОВА 1
7 2301693 СИМОНА БИСЕРОВА КИРИЛОВА 1
8 2302026 ЕВЕЛИНА ДИМИТРОВА МИТРОВА 1
9 2206557 РАЯ АЛЕКСАНДРОВА ГЕОРГИЕВА 1
10 2301443 КАРИНА ЕМИЛИЯНОВА АТАНАСОВА 1
11 2206509 НИКОЛ ИВАЙЛОВА ШЕЙТАНОВА 1
12 2301479 РАЛИЦА БОРИСЛАВОВА БОРИСОВА 1
13 2301423 ПЕТРОЗАРА ГЕОРГИЕВА ПОРЯЗОВА 1
Специалност „Икономика и мениджмънт“
Вх. № Име Презиме Фамилия Желание
1 2301471 ДИЯН КАЛОЯНОВ СОКОЛОВ 1
2 2301692 МАРИЯ РУМЕНОВА БЕЛЕВА 1
3 2301418 ЛОРА ПЛАМЕНОВА НИКОЛОВА 1
4 2301480 КАЛИЯ БОЯНОВА СТОИЧКОВА 1
5 2301442 ЕЛИНА СВЕТЛИНОВА ГЕЛЕВА 1
6 2300602 АЛЕКСАНДРА НИКОЛОВА МИЛЧОВА 2
7 2301688 АЛЕКСАНДРА ДЕЯНОВА ДИМИТРОВА 1
8 2301467 БОРИСЛАВА БОРИСОВА ТОДОРОВА 1
9 2301452 МАГДАЛЕНА ИВАЙЛОВА ТОДОРОВА 1
10 2302024 РАЯ АНГЕЛОВА АЛЕКСОВА 2
11 2301413 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ЦВЕТКОВ 2
12 2300595 НИКОЛЕТА НИКОЛАЕВА ИСАЕВА 3
13 2301427 АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА СЛАВЕЙКОВА 1
14 2301460 ЛЪЧЕЗАРА ЛЮБЧОВА ГЕНАДИЕВА 1
15 2300599 САНДРА ИВАНОВА КИТОВА 1
16 2300601 НАТАЛИ ПЕТКОВА ЗЛАТАНОВА 1
Специалност „Компютърна техника и технологии“
Вх. № Име Презиме Фамилия Желание
1 2301474 ЙОРДАН ТЕОДОРОВ ТАНЕВ 1
2 2300603 ЙОАН КРАСИМИРОВ ПАСКАЛЕВ 2
3 2301420 КРИСТИЯН ВИДЕНОВ ИВАНОВ 1
4 2301463 ЛЮБОМИР ВЕНЦИСЛАВОВ ВАСИЛЕВ 1
5 2301439 МАРТИН ПЕТРОВ АТАНАСОВ 1
6 2301453 ВЕРОНИКА ВЕНЦИСЛАВОВА ВАСИЛЕВА 2
7 2301691 СВЕТОСЛАВ ИВАЙЛОВ ПЕТКОВ 2
8 2301462 МАРИЯНА ХОСЕ ЛОПЕС 1
9 2302019 РАДОСЛАВ ДИЛЯНОВ СИМЕОНОВ 2
10 2301414 ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ АЛЕКСАНДРОВ 1
11 2302014 ЛЮБОМИР ПЕТРОВ ПЕТРОВ 1
Специалност „Електрически превозни средства“
 № Вх. № Име Презиме Фамилия Желание
1 2302016 НАЙДЕН ИЛИЯНОВ ЦЕНКОВ 1
2 2301687 ВЕЛИЗАР ЗАХАРИЕВ ВЕЛИЧКОВ 1
3 2301449 СВЕТЛОЗАР СВЕТОСЛАВОВ ЯНАКИЕВ 1
4 2302025 ВАСИЛ ВАСИЛЕВ КИРИЛОВ 1
5 2301417 ДЕНИС МЛАДЕНОВ СТЕФАНОВ 1
6 2301435 КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ КРУМОВ 2
7 2300593 ВАЛЕНТИН ЕМИЛОВ СТОЯНОВ 1
8 2301470 БОЯН БОЯНОВ ЕМИЛОВ 1
9 2301419 ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ ТОДОРОВ 1
10 2301434 АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ КРЪСТАНОВ 1
11 2301437 ВАСКО ЛЮДМИЛОВ МИЛАНОВ 1
12 2302022 АЛЕКС БИСЕРОВ ДИМИТРОВ 1
13 2301458 МАРИЯН АНДРИАНОВ ИСАЕВ 1
14 2301468 ДАРИО ВЛАДИСЛАВОВ ГРИГОРОВ 1
15 2301454 ДЕНИС ЙОНКОВ ПЕЕВ 1
16 2301459 ЕВА РУМЕНОВА МАНОЛОВА 1
17 2300036 ДЕНИС РАДОСТИНОВ ДОБРЕВ 1
18 2301483 СТЕФАН ПЛАМЕНОВ ВЕЛИЧКОВ 1
19 2301445 АЛЕКС ВЛАДИМИРОВ ВАСИЛЕВ 1
20 2300596 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ МАРИНКОВ 1
21 2300037 ДИМИТЪР ЦВЕТЕЛИНОВ ГРИГОРОВ 1
22 2301694 ЕМИЛ АЛЕКСАНДРОВ ИВАНОВ 1
23 2301451 МАРТИН КОНСТАНТИНОВ КОСТАДИНОВ 1
24 2301429 КРИСТИЯН РОСЕНОВ МИТОВ 1
25 2300600 БОРИС ВАЛЕНТИНОВ АНТОНОВ 1
26 2206582 БОРИСЛАВ ГРИГОРОВ ГРИГОРОВ 1
 Специалност  „Кетъринг“
Вх. № Име Презиме Фамилия Желание
1 2301455 ИЛИНА АЛЕКСАНДРОВА СОКОЛОВА 2
2 2301440 МАРИЯ ДИМИТРОВА МЛАДЕНОВА 1
3 2301690 ЕМАНУЕЛ ДАНИЕЛОВ АНАНИЕВ 2
4 2301685 ВЛАДИСЛАВ ИВАЙЛОВ СЪБОТИНОВ 1
5 2301446 ДАНИЕЛ ЛЮДМИЛОВ СЛАВОВ 1
6 2301422 НАТАЛИЯ ВАСИЛЕВА ЙОРДАНОВА 1
7 2301444 НИКОЛ ПАВЛИК ВЕНЧЕВА 1
8 2301689 МАДЛЕН ИВАНОВА НИКОЛАЕВА 1
9 2301481 КРИСТИЯН КРУМОВ РАЙКОВ 2
10 2301421 ВИКТОРИЯ ВЛАДИМИРОВА ГЕЛЕВА 1
11 2301441 АЛЕКСА АЛЕКСАНДРОВА ПЕТРОВА 1
12 2302018 ВЕНЕЛИНА ИВАЙЛОВА КИРИЛОВА 1
13 2301432 МАРТИНА ДИМИТРИНКОВА ПЕТРОВА 1
14 2206550 ГЕОРГИ СОКОЛОВ ДИМИТРОВ 1
15 2302015 СВЕТЛИН ИВАЙЛОВ ПЕТРОВ 1
16 2302020 ВАЛЕРИЯ ПЕТРОВА АЛЕКСАНДРОВА 1
17 2302027 КРИСТИЯН НИКОЛАЕВ ИВАНОВ 1
18 2300594 АНТОН ЙОРДАНОВ САВОВ 1
19 2300598 ПАМЕЛА ВАЛЕНТИНОВА ЦВЕТКОВА 1
20 2302021 АЛЕКСАНДРА- МАРКОС КОНСТАНТИНОВА КОНСТАНТИНОВА 1
21 2206559 ЕЛИЗАБЕТ РУМЕНОВА МАДЖАРСКА 1
22 2301448 СВЕТОСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ СЛАВКОВ 1
23 2301476 ДАНАЯ БЛАГОЕВА ПЕТРОВА 3
24 2206250 ВАНЕСА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА 1
25 2301686 ЛИЛИЯ РАДОСЛАВОВА ХРИСТОВА 1
26 2302017 ЦВЕТОМИРА НИКОЛАЕВА ТОДОРОВА 1

За записване на учениците е необходимо да се потвърди в ПГ „Велизар Пеев“ с оригинал на свидетелство за завършено основно образование !

Leave a Comment